e - sarunas

Jautājam:
Kurus no spēlētājiem savā un (vai) pretinieku komandā gribētu uzteikt par labu spēli?

Atbild: Mārtiņš Rajeckis (SK Cēsis/Lekrings)
Komandā īpaši izcelt nevienu nevar. Komanda kopumā nospēlēja labi. Labi nospelēja gan uzbrucēji iemetot vārtus, gan arī aizsargi aizsardzībā, kā arī vārtos Dainis.

Atbild: Gunārs Klēģers (Ķekava)
No komandas spēlētājiem izceļams būtu Jansons, kurš spēlē pret Rubeni guva piecus vārtus. Abas spēles labi aizvadīja vārtsargs Raivo Rosts. Pārējiem šajās spēlēs gāja vairāk vai mazāk kā pa viļņiem - veiksmes un cīņas spars mijās ar kļūdām un ne līdz galam nospēlētām epizodēm, kas šādās spēlēs ir uzvaras vērtē. Bet abus pretiniekus varu uzslavēt par komandas kopīgo darbību - spēles neizšķīra viens vai divi spēlētāji, bet gan visi kopīgi, kas mūsu komandai šoreiz pietrūka.

Atbild: Aigars Belasovs (Rubene)
Muusu komandas sastaavaa labi nospeeleeja visi un es pat nezinu kuru vareetu atsevisskki izcelt - komandas speele bija galvenais uzvaras iemesls. Savukaart Kekavas komandaa labu speeli aizvadiija Jaanis Jansons, kas guva arii piecus vaartus.

Atpakaļ uz tēmu

Ģenerālsponsors


Ģenerālpartneri
sponsoriWarning: include(kounter.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'kounter.php' for inclusion (include_path='.:') in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123
x