e - sarunas

Jautājam:
Kā vērtējat savas komandas sniegumu nedēļas nogalē?

Atbild: Mārtiņš Rajeckis (SK Cēsis/Lekrings)
Komandas sniegumu katrā ziņā vērtēju pozitīvi! Katrs, kurš izgāja laukumā centās izdarīt visu, ko var, lai komanda nezaudētu.

Atbild: Gunārs Klēģers (Ķekava)
Tā kā mūsu mērķis bija izcīnīt četrus punktus no četriem, bet ieguvām tikai vienu, tad sniegums vērtējams kā negatīvs. Abās spēlēs.

Atbild: Aigars Belasovs (Rubene)
Speele ar Kekavu mums bija loti svariiga, taapeec, ka zaudeejuma gadiijumaa mums gandriiz nebuutu nekaadu ceriibu ieguut pirmo vietu regulaarajaa cempionaataa un liidz ar to pusfinaalaa speeleet ar vaajaaku pretinieku. Speele bija lloti gruuta, bija daudz fiziskas ciinnas, daudz klluudu abu komandu izpildiijumaa (kaa viens no iemesliem, manupraat, bija laukuma kvalitaate). Liels zaudeejums mums bija 1.perioda viduu, kad traumu guva Ivars Jeekabsons (izskataas, ka vinam ssii sezona ir beigusies, kas pamatiigi iespaidos komandas speeli uzbrukumaa) un nebija iisti ko likt vina vietaa. Taccu varbuut arii tas bija viens no iemesliem, kaapeec uzvareejaam, jo kad nav ierindaa kaads no labaakajiem speeleetaajiem tas liek komandai veel vairaak mobilizeeties un speeleet kaa komandai. Ivara vietaa speeli turpinaaja Maartins Dainis un uz sevi liktaas ceriibas ari attaisnoja, guustot 1 skaistus vartus.

Atpakaļ uz tēmu

Ģenerālsponsors


Ģenerālpartneri
sponsoriWarning: include(kounter.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'kounter.php' for inclusion (include_path='.:') in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123
x