e - sarunas

Jautājam:
1. Kaa veerteejat pashreizeejo situaaciju ar florbola informaacijas atspoguljojumu internetaa?
2. Vai peec Juusu domaam informaacija internetaa vareetu buutiski uzlabot florbola popularitaati?
3. Ko vareetu uzlabot shajaa jomaa un kas tieshi buutu jaadara (var mineet konkreetas lietas), lai to paveiktu?

Atbild: M.Maķevics (Talsi) /added 09.04/
1. Florbola mājas lapās pārsvarā ir atstāstījumi (citi krāsaināki, citi ne), bet ne kaislības un konflikti, kā arī trūkst spēļu analīzes un ekspertu viedokļi.

2. Florbola popularitāti ar internetu var pacelt tikai publicējot šos skandālus un kaislības (florbola sabiedrība ir tik maza, ka neviens tos skandālus tālāk par valdes sēdi nenes).
Ja florbola mājas lapā iemaldās kāds svešinieks, tad nepieciešams arī kāds video fragments- kādi triki vai skaists gols. Ko tādam nezinātājam izsaka, ka tur Kurši uztaisījuši sensāciju iekabinot Ķekavai?
Jāmeklē sponsors, kas florbola aktivitāšu apskatu varētu vienreiz mēnesī parādīt televīzijā.

3. Lai florbolu padarītu populārāku, pirmkārt, par "zvēriem" lasītāju acīs jāpadara paši spēlētāji, labs piemērs ir amerikāņi ar visiem saviem NHL un tā tālāk super večiem, kuriem izvelk uz papīra visu labo ko vien viņš spēj (pārķertās piespēles, bloķētie metieni, visādi +/- un %), tādejādi padarot viņus par sava veida superzvaigznēm, uz statistiku uzķeras visi.
Lai LFS uztaisa kādu popularizēšanas akciju kādā pilsētā, kur florbols vēl nav- tie paši jaunatnes fināli varēja notikt, piemēram, Jēkabpilī, kur ar sportu vispār nenodarbojas neviens.
Lai LFS ik pa laikam noalgo kādu populāru cilvēku (kādu slavenu hokejistu u.c. sportistu), kas ik pa laikam izmet kādu frāzi, piemēram, brīvajā laikā man patīk uzspēlēt florbolu...
Vajadzētu uztaisī klubu rangu (skat. modeli), lai arī, piem., FK "Kandava" pacenšas pacelt florbolu normālā līmenī.
LFF mājas lapā jābūt informācijai par to, kur var trenēties, kādos laikos un cik tas maksā, par piemēru varat apskatīt www.ljfl.lv (Jaunatnes futbola līga).

Atpakaļ uz tēmu

Ģenerālsponsors


Ģenerālpartneri
sponsoriWarning: include(kounter.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'kounter.php' for inclusion (include_path='.:') in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123
x