e - sarunas

Jautājam:
Ko vareetu uzlabot shajaa jomaa un kas tieshi buutu jaadara (var mineet konkreetas lietas), lai to paveiktu?

Atbild: Normans (lino.lv)
Domaaju,ka viss jau pamazaam notiek :)

Atbild: Valdis Timmermanis (vairākas florbola mājas lapas)
Internets noteikti kalpo, kā informācijas iegūšanas avots, kas kā zināms jau ir kļuvis par normu sporta žurnālistiem un apskatniekiem! Vajadzīgi arī pozitīvi un skaļi panākumi starptautiskajās arēnās, kas pievērstu lielāku interesi florbolam no vietējiem mēdijiem, līdz ar to laužot iesakņojošos stereotipus. Tomēr bez visiem iepriekšējiem minējumiem florbola popularizēšanai ir vajadzīgs finansiālais pamats, jo tirgus apstākļos valdošās tendences ir komercija. Tā piemēram šī gada fināla atrādīšana TV ekrānos LFS izmaksās vairāk, kā pusotrs tūkstotis latu. Ir daudzi sporta veidi, kas var kalpot kā labi piemēri, kad panākumi piesaista lielāku preses uzmanību, līdz ar to vairojās tautas interese un atrodas dāsnie naudas devēji. Florbolam ir jārēķinās, ka pagaidām tas nav olimpiskais sporta veids un līdz ar to, lielās aktivitātes starptautiskajā vai vietējā apritē paliek mazāk pamanāmas.
Es esmu gatavs piedalīties florbola informācijas attīstībā ar domubiedriem, kas ir gatavi sastrādāties vienotā komandā. Ideju ģenerēšanai varētu veidot kaut ko,līdzīgu Latvijas florbola portālam, kurā pēc iespējas vairāk, varētu atspoguļot notikums florbola laukumos ar dažādiem rakstiem, apskatiem, prognozēm un kurā netrūktu arī statistikas un spēļu pārskatu. Šādu ideju auklēju jau kādu laiciņu, bet vienam būtu grūti pacelt šo saiti. Kā vietu tīmeklī, kur veidot šādu portālu, varētu piedāvāt www.floorballmedia.lv mājas lapu.

Atbild: Agnese Zirdzinja (florbola klubs "Saulkalne")
Buutiskaakais uzlabojums florbola maajas lapaas peec manaam domaam buutu informaacijas ievietoshana divaas valodaas, taa meeginot sniegt informaaciju plasaakam ne tikai Latvijas meerogam, kaut vai meginot atrast kaadu arzemju klubu, kuraa naakotnee speeleet, njemot veraa to, ka Latvija drizumaa bus iestajusies Eiropas savienibaa, tad tas nebuutu nekaads paarsteigums, ja florbolisti izlemtu doties naudas pelniishanas noluukos uz citaam valstiim.

Atbild: Madara Berzina (Rigas Lauvas maajas lapas admin.)
Lai uzlabotu situaaciju, vispirms ir jaakonstatee konkreetie apstaaklji un jaaapzinaas meerkjis, ko velaas sasniegt. Shkiet, ka $o pirmo, buutisko dalju esat paveiku$u Juus, izvirzot $o probleemu un uzdodot autaajumus florbola maajaas lapu uztureetaajiem! Taalaak, iespeejams, buutu nepiecie$ams uzklausiit maksimaali daudz viedoklju, taadeejaadi atrodot vairaakus iespejamos risinaajumus. Un visbeidzot- censties realizeet praksee, tos, kuri vareetu dot vislielaako labumu.
Es personiski varu mineet $aadas iespeejas:
- izveidot atsevis$kju, neitraalu ( t.i., no kaada kluba neatkariigu) florbola maajas lapu, kuras centraa darbotos "diskusiju telpa", kuraa vareetu apspriest ne vien florbola rezultaatus un to prognozes, bet arii pa$reizeejo florbola staavokli, liimeni u.tml. Taapat $ajaa lapaa vareetu izveidot dazhaadas balso$anas tabulas ( piemeeram,labaakais klubs, speleetaaji). Informaaciju arii par klubiem! ( $eit vareetu paliidzeet klubu majas lapu viedotaji.) No pieredzes varu teikt, ka tie, kuri veelas uzsaakt speeleet florbolu, intereseejas par $iim iespeejaam arii interneetaa un $ii lapa tad buutu taa, kur tad vareetu visu uzzinaat- kur treneejas katrs klubs, kaa var saakt treneeties un citus jautaajumus. Veel vareetu ievietot arii "sludinaajumu deeli" par florbola inventaaru. Kaa zinaams florbolu speelee ne tikai klubos un iespeejams $eit vaareetu piedaavaat paardot, piemeeram, savu veco florbola nuuju. $ii iespeeja, tiek pla$i pielietota dazhaados sporta veidos vairaakaas pasaules valstiis.
- klubu lapaas vareetu veeleeties pla$aakus spleelju aprakstus, to izveerteejumu. Manupraat, buutu interesanti palaasiit arii treneru un spleetaaju viedoklus par gaidaamo/ aizvadiito speeli. Iespeejams pa$i maajas lapu uztureetaaji vareetu savstarpeeji kontakteeties, izzinot intereseejo$os jautajumus.
- florbola savieniibas maajaas lapaa vajadzeetu radiit iespeeju apskatiit aizvadiito speelju protokolus.

Atbild: Atis Riismanis (lekrings, floorball.lv)
Peec iespeejas vairaak izmantot intreneta iespeejas sava sporta veida popularizeeshanai.
Veel man ljoti gribeetos, lai izdotos realizeet nopietnu florbola forumu, kuraa iesaistiitos ne tikai liidzjuteeji un speeleetaaji, bet arii tiesneshi, un kas kalpotu nevis viena otra aprunaashanai, bet gan florbola attiistiibai - analizeejot speeles un vispaar florbola probleemas.
Otra lieta ko vajadzeetu panaakt ir regulāra sadarbība ar lielajiem interneta portaaliem (apollo, delfi, tvnet).
Izdoshanos!!!

Atbild: Remars (zoneclub.lv) /added 26.03./
Liela noziime buus maajas lapu veidotaaju atraktivitaatei, kaa un ar kaadiem panjeemieniem tiks meegjinaats piesistiit jaunus lapas apmekleetaajus. Daudz lielaaka noziime buus lapu paarskataamiibai, ertaakai lietoshanai un informaacijas daudzuma, kaa arii kvalitaatei. Viens no lielaakajiem un veerieniigaakajiem projektiem buutu mazu iisfilminju paarraidiishana internetaa, tas vareetu piesaistiit netikai pashus speeleetaajus un liidzjuteejus, bet viekaarshus interesentus.

Atbild: M.Maķevics (Talsi) /added 09.04/
Lai florbolu padarītu populārāku, pirmkārt, par "zvēriem" lasītāju acīs jāpadara paši spēlētāji, labs piemērs ir amerikāņi ar visiem saviem NHL un tā tālāk super večiem, kuriem izvelk uz papīra visu labo ko vien viņš spēj (pārķertās piespēles, bloķētie metieni, visādi +/- un %), tādejādi padarot viņus par sava veida superzvaigznēm, uz statistiku uzķeras visi.
Lai LFS uztaisa kādu popularizēšanas akciju kādā pilsētā, kur florbols vēl nav- tie paši jaunatnes fināli varēja notikt, piemēram, Jēkabpilī, kur ar sportu vispār nenodarbojas neviens.
Lai LFS ik pa laikam noalgo kādu populāru cilvēku (kādu slavenu hokejistu u.c. sportistu), kas ik pa laikam izmet kādu frāzi, piemēram, brīvajā laikā man patīk uzspēlēt florbolu...
Vajadzētu uztaisī klubu rangu (skat. modeli), lai arī, piem., FK "Kandava" pacenšas pacelt florbolu normālā līmenī.
LFF mājas lapā jābūt informācijai par to, kur var trenēties, kādos laikos un cik tas maksā, par piemēru varat apskatīt www.ljfl.lv (Jaunatnes futbola līga).

Atpakaļ uz tēmu

Ģenerālsponsors


Ģenerālpartneri
sponsoriWarning: include(kounter.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'kounter.php' for inclusion (include_path='.:') in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123
x