e - sarunas

Jautājam:
Vai peec Juusu domaam informaacija internetaa vareetu buutiski uzlabot florbola popularitaati?

Atbild: Normans (lino.lv)
Latvijaa taa ir viena no retajaam iespeejaam popularizeet sho sporta veidu,jo bez daziem rakstiem atseviskjaas aviizees, nekur citur - ne radio ne TV tas netiek praktiski dariits.

Atbild: Valdis Timmermanis (vairākas florbola mājas lapas)
Ar interneta starpniecību florbola popularizēšanā ir vien par maz! Šis ceļš ir ejams caur mēdijiem (laikrakstiem, TV un radio), kā šī sporta veida reklamēšanu lielākai cilvēku auditorijai. Kā spēcīgs piemērs kalpo valsts čempionāta fināli, kurus noskatās pietiekams skaits televīzijas skatītāju. Var minēt, kaut vai pagājušās sezonas (2002/03) datus, kad pie saviem televizoriem šo finālu vēroja ap 50 000 aculiecinieku. Ticiet, tā ir liela auditorija LTV programmā sporta veidam, kurš sezonas gaitā TV sporta ziņās tiek reti pieminēts ar spēļu rezultātiem par kārtējās čempionāta kārtas, bet vēl mazāk tas tiek atrādīts ar pusminūšu sižetiem. Diemžēl vēl joprojām par notikušām kārtām, kaut ko varam sakasīt tikai laikrakstā „Sports", bet arī ar skopiem skaitļiem un nelieliem aprakstiņiem. Nav slikta arī „Florbola avīzes" izdošana, bet diemžēl tur arī trūkst plašas un interesantas publikācijas, pie tam šai avīzei ir lokāls raksturs, jo tā tiek izplatīta starp florbolistiem. Būtu labi, ja šī avīze dublētos arī internetā, jo ne vienmēr tā var nokļūt pie interesentiem.

Atbild: Agnese Zirdzinja (florbola klubs "Saulkalne")
Es domaaju, ka florbola polularitati varetu uzlabot gan majas lapas, sniedzot plashu rakstisku un vizuaalu informaaciju, gan arii reklaamas banneri citaas maajas lapaas, kas saistiitas ar sportu.

Atbild: Madara Berzina (Rigas Lauvas maajas lapas admin.)
Bez shaubaam jebkura informaacija par florbolu, vairo taa popularitaati. Un patiesiibaa $eit nav runa par to cik taa ir pozitiiva vai negatiiva, plasha vai neliela, jo svariigaakais ir tas, ka par to runaa. Protams, internets veel nespeej konkureet ar televiiziju, radio un presi. Taapeec, iespeejams vajadzeetu domaat, par pla$aakaam sadarbiibas iespeejaaam $ajaa jomaa.

Atbild: Atis Riismanis (lekrings, floorball.lv)
Internets Latvijaa ir vieta, kur vismaz pagaidaam bez lielu liidzeklju ieguldiishanas ir iespeejas sevi paraadiit lielai auditorijai. To vajadzeetu izmantot peec iespeejas vairaak, jo interneta seerfotaaji ir florbola meerkjauditorija.

Atbild: Remars (zoneclub.lv) /added 26.03./
Florbola popularitaate aug un to pieraada jaunu komandu veidoshanaas un jauno censonju paraadiishanaas florbola apritee. Njemot veraa sho specifisko situaaciju kura ir izveidojusies, kad internets ir vieniigais visaptveroshais florbola zinjnesis, tad pie shiis lietas ir jaaturpina straadaat un rezultaats neizpaliks.

Atbild: M.Maķevics (Talsi) /added 09.04/
Florbola popularitāti ar internetu var pacelt tikai publicējot šos skandālus un kaislības (florbola sabiedrība ir tik maza, ka neviens tos skandālus tālāk par valdes sēdi nenes).
Ja florbola mājas lapā iemaldās kāds svešinieks, tad nepieciešams arī kāds video fragments- kādi triki vai skaists gols. Ko tādam nezinātājam izsaka, ka tur Kurši uztaisījuši sensāciju iekabinot Ķekavai?
Jāmeklē sponsors, kas florbola aktivitāšu apskatu varētu vienreiz mēnesī parādīt televīzijā.

Atpakaļ uz tēmu

Ģenerālsponsors


Ģenerālpartneri
sponsoriWarning: include(kounter.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'kounter.php' for inclusion (include_path='.:') in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123
x