e - sarunas

Jautājam:
Kaa veerteejat pashreizeejo situaaciju ar florbola informaacijas atspoguljojumu internetaa?

Atbild: Normans (lino.lv)
Informaacija interneta majas lapaas aciimredzami kljuust arvien interesantaaka un operatiivaaka.

Atbild: Valdis Timmermanis (vairākas florbola mājas lapas)
Pēdējā laikā vairākām Latvijas florbola komandām parādījušās savas mājas lapas internetā, kas noteikti ir pozitīvs fakts. Cerams, ka šī aktivitāte ir ar augšup ejošu līkni, un ir sācies īsts mājas lapu bums! Gribētos, lai tuvākajā laikā pie savu mājas lapu publicēšanas ķertos arī vairākas vadošās Latvijas florbola klubu komandas, jo tas noteikti vairotu lielāku informācijas apmaiņu. Protams, ka arī cita līmeņa vietējo komandu saikņu apmeklējumi globālajā tīmeklī būtu saistošas un interesantas!

Atbild: Agnese Zirdzinja (florbola klubs "Saulkalne")
Pashreiz lielako dalju informacijas sniedz taas maajas lapas, pie kuraam ir nopietni pastraadaats un informacija tiek regulaari papildinaata gan kvantitatiivi, gan kvalitatiivi, ir islaicigie projekti, kuri radiiti uz briivo serveru baazes un biezhi vien aiziet nebuutiibaa, ja piemeeram vairs nav tik erti pieejams internets ka tas bijis lidz shim, taadaa veidaa majas lapas paliek kaadaa izstraades stadijaa un netiek papildinaatas.

Atbild: Madara Berzina (Rigas Lauvas maajas lapas admin.)
Manupraat, pashreizeejaa situaacija ir diezgan taalu no veelamaas. Tachu, kaa redzams, informaacijas daudzums Latvijas "saitos" par florbolu arvien pieaug - taatad ir veerojama pozitiiva tendence. (Rezultaati tiek ievieti vienaa no populaaraakajiem sporta zinju portaaliem: www.esports.lv; taapat nesen kaa strauji ir pieaudzis maajas lapu skaits.)

Atbild: Atis Riismanis (lekrings, floorball.lv)
Lai arii vairaakas florbola lapas ilgstoshi skataamas internetaa, uzskatu, ka florbols (taapat kaa paarsvaraa visas nozares Latvijaa) internetaa ir attiistiibas saakuma stadijaa. Priecee, ka peedeejaa laikaa paraadiijushaas vairaakas jaunas florbola komandu maajaas lapas, bet darba lauks veel ir plashs.

Atbild: Remars (zoneclub.lv) /added 26.03./
Pashreizeejaa situaacijaa liela noziime ir pasniegshanas kvalitaatei. Kaa tiek uzrunaats cilveeks, kaadaa veidaa tiek pasniegta informaacija un galvenais kaadaa apjomaa. Bet vai ar to pietiek lai interisents apmierinaatu savu zinjkaari? Tapec liela nozime ir informacijas pluusmai, lai ta neapstatos. Tas vareetu buut galvenais administraatoru uzdevums, ieinteriseet un notureet aciigo lasiitaaju uzmaniibu.

Atbild: M.Maķevics (Talsi) /added 09.04/
Florbola mājas lapās pārsvarā ir atstāstījumi (citi krāsaināki, citi ne), bet ne kaislības un konflikti, kā arī trūkst spēļu analīzes un ekspertu viedokļi.

Atpakaļ uz tēmu

Ģenerālsponsors


Ģenerālpartneri
sponsoriWarning: include(kounter.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'kounter.php' for inclusion (include_path='.:') in /www/htdocs/cesislekrings/sarunas.php on line 123
x